İstikbal Mağazası Yön Mağazacılık
 
ANASAYFA ÜRÜNLER KURUMSAL DUYURU & KAMPANYALAR İNSAN KAYNAKLARI İLETİŞİM
 

HAKKIMIZDA

Yön Mağazacılık A.Ş., Yön Şirketler Grubu’nun tüketiciye açılan penceresi olarak 2004 yılı sonlarında Yönetim Kurulu üyelerinin toptan sektöründeki başarısını, perakende alanına da taşımak ve marka temsilciliğini bu sektörde de devam ettirmek amacıyla aldıkları karar doğrultusunda 2005 yılı şubat ayında 11.000m2’lik alanda kuruldu ve Türkiye’nin ilk ve en büyük İstikbal Ev Concept Mağazası olarak hizmet vermeye başladı.

Mağazamız, tüketicilerin İstikbal adına üretilen her ürünü rahatlıkla görüp temin edebilecekleri bir mağaza olması nedeniyle, başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet verebilme gücünü taşımaktadır.

Misyonumuz

Dünya standartlarında üretilen ürünlerimiz, çözümlerimiz ve sunduğumuz hizmetler sayesinde elde ettiğimiz güvenirlik ve yüksek iş ahlakının sonucunda müşterilerimizin ilk tercihi olarak; çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir kurum olmak.

Vizyonumuz

Sektörde sahip olduğumuz yeri; aynı kaliteyi koruyarak, teknoloji trendlerine ayak uydurarak, kendimizi yenileyerek sağlamlaştırırken; faaliyet gösterdiğimiz alanlarda müşteri odaklı bir yaklaşım benimseyerek beklentilerin ötesinde hizmet sunmaktır.Mağazamız, tüketici memnuniyetini birinci planda tutarak elde ettiği başarısını bundan sonraki süreçte de hizmet anlayışından taviz vermeden her yıl artan başarılarla devam ettirmeyi hedeflemektedir.

Politikalarımız

• Farklı ürün gamı ve ürün çeşitliliği ile müşterilerimizin ihtiyaç duyabilecekleri tüm materyalleri aynı çatı altında toplayabilme.
• Kalite, ürün çeşitliliği, fiyat politikaları noktalarında müşterilerimize güven verebilme.
• Güler yüzlü personelimizle, müşterilerimizin isteklerini en iyi şekilde karşılayarak; müşterilerimize rahat alış veriş ortamı sağlamak.
• Sektördeki ilkleri gerçekleştirerek, yenilikleri müşterilerimize sunmak ve kendi performansımızı en yüksek düzeyde tutmak.
• Çeşitli dönemlerde kampanya düzenleyerek, farklı hedef kitleleri uygun fiyatlarla buluşturmak.
• Teknik servis hattı ile müşterilerimize anında cevap verebilmek ve sorunlarını en doğru biçimde çözümleyebilmek.
• Müşterilerimize hizmet sürekliliği sağlarken, faaliyetlerimizi müşterilerimizin memnuniyeti üzerine kurgulamak.

YÖN MAĞAZACILIK SAN. ve TİC. A.Ş
6698 SAYILI KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU KAPSAMINDA AYDINLATMA METNİ

YÖN MAĞAZACILIK SAN. VE TİC. ANONİM ŞİRKETİ
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI VE İŞLENMESİ POLİTİKASI


 

Menü
Copyright 2023 Yön Mağazacılık - ANKARA. Tüm hakkı saklıdır. Web Tasarım Ankara