İstikbal Mağazası Yön Mağazacılık
 
ANASAYFA ÜRÜNLER KURUMSAL DUYURU & KAMPANYALAR İNSAN KAYNAKLARI İLETİŞİM
 

Yön Mağazacılık A.Ş.; dekorasyon, teşhir, personel yönetimi, stok yönetimi vb. konularda sadece Ankara’daki bayilere örnek olmakla kalmayıp, Türkiye genelindeki bayilere ve yeni oluşturulacak bayi yapılanmalarında da sistemleriyle örnek alınmaktadırlar. 

Yön Mağazacılık A.Ş. 2005 yılından bu yana gelişen altyapısı ve kadrolaşan ekibiyle her yıl olduğu gibi bundan sonra da bir çok ilke imza atan ve Türkiye biricilikleriyle tüm Türkiye’ye duyurduğu adını her zaman zirvede tutacağına inanan bir kadroyla çalışmaktadır. 

Dinamik, yenilikçi, hedeflerine önem veren kadromuzda yer alıp bizden biri olmak için aşağıda bulunan açık pozisyonlar için iş başvurusu yapabilirsiniz.

- Açık Pozisyonlar
  • Satış Danışmanı

    Yön Şirketler Grubuna bağlı olarak faaliyet gösteren İstanbul Yolu üzerinde ki Türkiye'nin en büyük İstikbal Mağazası , Yön Mağazacılık A.Ş ' de  çalışacak *  Üniversite mezunu,*  S.A.P ve MS Office programlarını kullanabilen,*  Perakende Satış sektöründe çalışmış , en az 2 yıl deneyimli (Tercihen mobilya sektöründe),*  Vardiyalı olarak çalışacak, *  İkna kabiliyeti yüksek, güleryüzlü, pozitif, insan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkın ,*  Keçiören , Batıkent , Sincan , Etimesgut ,Eryaman  semtlerinde ikamet eden,*  Bay/Bayan Satış Personelleri alınacaktır.

- Başvuru Şekli

Başvuru için CV'înizi yonmagaza@yonmagaza.com adresine gönderebilir veya yukarıda bulunan açık pozisyonlardan herhangi biri için başvuru formu doldurabilirsiniz.

İnsan kaynakları


 

Menü
Copyright 2021 Yön Mağazacılık - ANKARA. Tüm hakkı saklıdır. Web Tasarım Ankara